školský rok 2017/2018

 

Dátum

Názov súťaže + umiestnenie

Kolo

Pripravoval

26.9.2017

Cezpoľný beh

Družstvo dievčat 2. miesto

Monika Blašková – 9.A

Nikola Držíková – 9.A

Tatiana Jančovičová – 7.A

Jednotlivci

Monika Blašková – 9.A - 1. miesto

Družstvo chlapcov 2. miesto

Martin Rybanský – 9.A

Pavol Vyletelka – 9.A

Kristián Španka – 9.A

 

 

 

 

okresné

 

 

 

 

Mgr. Zvala

Mgr. Kupec

04.10.2017

Cyril a Metod očami detí

Peter Kříž – 4.A - 2. miesto

Lucia Drahovská – 6.B – 2. miesto

 

okresné

 

Mgr. R. Krajčíková

Mgr. Černáková

5.10.2017

Cezpoľný beh

Monika Blašková – 9.A - 6. miesto

 

krajské

 

Mgr. Zvala

24.10.2017

Bedminton

družstvo dievčat - 3. miesto

Erika Töröková – 9.A

Lenka Šobáňová – 9.A

 

okresné

 

Mgr. Kupec

25.10.2017

Bedminton

družstvo chlapcov - 3. miesto

Ján Adamec – 9.A

Pavol Vyletelka – 9.A

 

okresné

 

Mgr. Zvala

21.11.2017

Basketbal

družstvo dievčat2. miesto
okresné Mgr. Zvala
19.12.2017

Vodnopólový turnaj

družstvo žiakov - 2. miesto

Nikolas Zvozil – 4.A

Tomáš Beláň – 6.A

Michaela Medeková – 6.A

Miroslav Chudý – 6.B

Pavol Zelinka – 7.A

Michal Kováč – 7.A

Patrik Bútora – 7.A

Tomáš Masarovič – 7.A
okresné Mgr. Kupec
11.1. 2018 Volejbal – chlapci - 2. miesto okresné Mgr. Zvala
16.1. 2018

Olympiáda ANJ

Jakub Adamkovič – 9.A – 4. miesto

Samuel Andrej Rybanský – 7.A – 8. miesto
okresné Mgr. Valentová
15.2.2018

Olympiáda DEJ

Michal Kováč – 7.A – 1. miesto

Adam Jakube – 8.A – 2. miesto

Miroslava Drahovská – 8.A – 3. miesto

Miroslav Chudý – 6.B – 5. miesto

Samuel Cavalcanti – 7.A – 7. miesto

Kristína Hudčeková – 9.A – 7. miesto

Lucia Drahovská – 6.B – 9. miesto

okresné

Mgr. Zvala

 

 

Mgr. Vančová

13.3.2018

PYTAGORIÁDA

Boris Krajčík – 3.A – 3. miesto

Miroslava Drahovská – 8.A - 3. miesto
okresné

Mgr. Krogmannová

Mgr. Kotorová

16.3.2018

Olympiáda FYZ

Adam Jakube – 8.A – 4. -5. miesto
okresné Mgr. Martinovičová
22.3.2018

Biblická olympiáda - 1. miesto

Emanuela Hudčeková – 8.A

Kristína Hudčeková – 9.A

Tomáš Alan Galan – 9.A
dekanátne

Mgr. Harmadyová

22.3.2018

Olympiáda DEJ

Adam Jakube – 8.A – 11. miesto

Michal Kováč – 7.A – 13. miesto

krajské

Mgr. Zvala

23.3.2018

Hviezdoslavov Kubín

Janka Vyletelková – 6.A – 1. miesto

Natália Stoličná – 3.A – 2. miesto

Viktória Adamkovičová – 6.A - 2. miesto

Miroslava Drahovská – 8.A – 2. miesto

Tomáš Ďuriška – 4.A – 3. miesto

obvodné

Mgr. Harmadyová

Mgr. Krogmannová

Mgr. Harmadyová

Mgr. Hainová

Mgr. R. Krajčíková
10.4. 2018

Hviezdoslavov Kubín                       

Matej Belan -8.A- 1.miesto

okresné Mgr. Hainová
17.4..2018

Matematická olympiáda

Viktória Adamkovičová – 6.A – 6. miesto

Janka Vyletelková – 6.A – 9. miesto
okresné Mgr. Martinovičová
4.5..2018

Hviezdoslavov Kubín                       

Matej Belan -8.A- Zlaté pásmo -čestné uznanie

krajské Mgr. Hainová
9.5.2018

Okresné finále-Školský pohár

 st. žiačky – 1. miesto
okresné Mgr. Zvala
10.5.2018

Slávik Slovenska

Natália Stoličná – 3.A – 1. miesto

Tomáš Ďuriška – 4.A – 1. miesto

Tatiana Jančovičová – 7.A – 2. miesto
okresné

Mgr. Krogmannová

Mgr. Krogmannová

Mgr. M. Krajčíková

15..5.2018

Na bicykli bezpečne

Družstvo žiakov – 1. miesto

Viktória Adamkovičová – 6.A

Janka Vyletelková – 6.A

Timotej Lukoťka – 6.A

Patrik Baláž – 6.B
okresné Mgr. Zvala
17.5.2018

Krajské finále Futbal Cup

st. žiačky – 3. miesto
krajské Mgr. Zvala
23.5.2018

Na bicykli bezpečne

Družstvo žiakov – 1. miesto

Viktória Adamkovičová – 6.A

Janka Vyletelková – 6.A- 1.miesto (dievčatá)

Timotej Lukoťka – 6.A

Patrik Baláž – 6.B - 1. miesto (chlapci )
krajské Mgr. Zvala
24.5.2018

FYZ olympiáda6. miesto

družstvo v zložení:

Slávka Bečková – 7.A

Samuel Cavalcanti – 7.A

Tatiana Jančovičová – 7. A
okresné Mgr. Martinovičová

 

Novinky

Kontakt

  • Základná škola, Bojná 76
    956 01 Bojná 76
    okres Topoľčany



  • Telefón/Fax: +421385373334
    +421385373285
    0911985402
    Školská jedáleň
    + 421385373387



Fotogaléria